W X wieku pojawiła się w Chinach lanca ognista. Od tego czasu broń palna przeraża i fascynuje - hukiem, błyskiem, donośnością i potęgą. Prowadzimy szkolenia dla pracowników ochrony,  dla osób przygotowujących się do egzaminów strzeleckich (zarówno dla służb mundurowych m.in. policja i wojsko jak i osób cywilnych ubiegających się o pozwolenie na broń palną).

Propagujemy strzelectwo jako formę badania historii i rozwoju oręża na przestrzeni wieków. Dbamy o to, aby każdy strzelec poznał zasady bezpieczeństwa, historię i tradycje strzeleckie. Nie stronimy od dobrej zabawy ale zawsze w dobrym guście, bez agresji i nienawiści. Proponujemy szeroki wybór broni. Od czarnoprochowej, poprzez klasykę jak Mauser 98k czy 96C, do współczesnych nowinek firm Colt czy Heckler & Koch.


Gry wojenne - zarówno dla militarystów jak i „cywilów”. Wyzwalają sporą dawkę adrenaliny, uczą współdziałania oraz poświęcenia. Gracz może atakować pod osłoną pojazdów pancernych w huku petard i mgle świec dymnych. Po potyczce skosztować przysmaków kuchni polowej. Są to gry dostępne tylko dla dorosłych ponieważ wykorzystujemy repliki broni ASG (Air Soft Gun), elementy pirotechniki a czasami wozy bojowe. Nasza oferta adresowana jest do Grup i Stowarzyszeń Rekonstrukcji Historycznej jak i pozostałych klientów chcących zakosztować życia obozowego.


Gry integracyjne - ich celem jest integracja pracowników jednej lub kilku firm
i nie tylko. Przeprowadzone w profesjonalny sposób, poprawiają atmosferę w pracy zbliżając do siebie pracowników. Motywują i zachęcają do lepszej współpracy, co przekłada się na wzrost efektywności przedsiębiorstwa.

Zombie shooting zone - to fabularyzowana gra strzelecka, przygotowana specjalnie dla klientów strzelnicy Magnum! Dobry pomysł na ekstremalne spędzenie czasu w gronie znajomych, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Lubisz filmy grozy i spluwy? To coś co tygrysy lubią najbardziej!